google-site-verification=z91kRZx4spbDGVNgUq78-MvdKwD2KuIh8j9cVkL9pJ4

Kocaeli Darıca Gebze Çayırova Şehir Rehberi

  • 32.1086
  • 34.8576
  • 40.8640
Darıca Belediyesi Gençlere Teknofest Desteği Veriyor
Darıca Belediyesi Gençlere Teknofest Desteği Veriyor

Darıca Belediyesi Gençlere Teknofest Desteği Veriyor

Darıca Belediyesi'nin düzenlediği Teknofest programı, gençler arasında büyük ilgi görmeye devam ediyor. Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, Teknofest'e katılacak gençlerle bir araya gelerek, teknik malzeme desteği sağlayarak başarılar diledi.


Darıca Belediyesi, gençlerin gelişimine büyük önem veren projelere imza atıyor. Bu kapsamda, 27 Nisan - 1 Mayıs 2023 tarihleri arasında İstanbul'da düzenlenecek olan TEKNOFEST Yarışmaları'na katılacak gençlere destek veriyor. Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, ülkenin teknolojik kalkınmasına katkı sağlayarak, geleceğin teknoloji üreten nesillerinin yetişmesine destek olma amacıyla TEKNOFEST'e hazırlanan gençlerle bir araya geldi.


Başkan Bıyık, gençlere başarılar dileyerek, "TEKNOFEST yarışmaları, gençlerin milli teknoloji üretme ve geliştirme konusundaki ilgilerini artırmayı hedeflemektedir. Bu yarışmalara katılmak isteyen gençlerimize destek vermeye devam ediyoruz. Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da projeler üreten gençlerimize teknik malzeme desteği sağlıyoruz. Darıca'nın gençlerine inanıyor ve yenilikçi projelerinizi heyecanla bekliyorum. Belediye olarak gençlerimizin her alanda gelişmelerini sağlamak için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Çocuklarımızın ve gençlerimizin geleceğe en iyi şekilde hazırlanmalarına katkı sağlamak adına onların yanında olmaya ve desteklemeye devam edeceğiz" dedi.